Anasayfa » Copyright Notice

Copyright Notice

Tatlitariflerii.com SİTESİ İÇERİK KULLANIM ŞARTLARI

Tatlitariflerii.com sitesindeki çalışmaları kendi sitesinde kullanmak isteyen kişi, kurum ve kuruluşlar için kaynak gösterme zorunluluğu vardır.

Tatlitariflerii.com içeriğini oluşturan çalışmalar çeşitli kaynaklardan derlenmiştir. Bu çalışmalar tamamen özgün içeriklidir. Bizzat ana kaynaktan alınarak kullanılmıştır. Bu süreç hiç de göründüğü kadar kolay değil. Eserin bulunması, taranması , aktarılması ve sadeleştirmesi gibi çeşitli bölümlerden oluşmaktadır.

Tatlitariflerii.comçeşitli dönemlerde izinsiz, kaynak gösterilmeden yazılar alınmıştır. Bu kişilere ulaşılmış gerekli uyarı yapılmıştır. Uyarıları dikkate almayan siteler için ” İçerik Hırsızı Site” başlıklı yazılar yazılmıştır. Bu yöntem son derece etkili olmuştur. Kaynak göstermeden alıntı yapan siteler içeriği kaldırmıştır. Bundan sonrada aynı yol izlenecektir.

Ülkemizde telif hakkı konusunda ne yazık ki ciddi sorunlar yaşanmaktadır. Olayın yasal sürecini bir kenera bırakıp, vicdan ve ahlak yönünden olaya bakılması sağlıklı karar vermenizi sağlayacaktır.

Tatlitariflerii.com İçeriğini Kendi Sitesinde Kullanmak İsteyenler İçin

1- Site kurucusuna iletişim bölümünden ulaşın. (Günün büyük bir bölümü online olarak ulaşabilirsiniz)

2- Çalışmaları hangi amaçla, nerede, nasıl kullanacağınız hakkında bilgi verin. Kısaca kendinizi tanıtmanız faydalı olacaktır.

İçeriğin Alınması Şartları

1- Sitenizde Tatlitariflerii.com tanıtıcı bir yazı yayınlamak zorundasınız. Bu yazıyı siz de yazabilirsiniz.

2- Sitenizin bağlantılar bölümünden bir adet link verme zorunluluğunuz var.

Hangi Siteler İçerik Alamaz

1- Yeni açılan web sitelerinin içerik alma hakkı yoktur. (En az 1 Yıl)
2- Bot’la içerik çeken siteler.

İçeriğin Sitede Yayınlanması

1- Botla içerik almanız kesinlikle yasaktır.. İçeriğin tamamının alınması yasaktır.
2- Alınan içeriğin size ve Tatlitariflerii.com’a fayda sağlaması için;

Mümkünse yazıyı bir defa okuyup özetini sitenize ekleyin. Yoksa siteniz kopya içerikli bir site olacak google gözünde hiçbir zaman istediğiniz yere gelmeyecektir. Ayrıca arama sonuçlarında ziyaretçinin sizin sitenize gelme olasılığı çok düşüktür.

Aşağıdaki örneği dikkate alarak sitenizde içerik paylaşmanız faydalı olacaktır.

Profiterol tarifi

Profiterol tarifi , çikolatalı tatlılar arasında en çok sevilenlenlerinden biridir. Çikolata soslarının arasından fışkıran o enfes kreması ile tatlı severlerin favorisidir. Hafif bir tatlı olduğu için hazmetmesi de kolaydır. İster öğleden sonra çay saatlerinde dostlarınıza ikram edin, ister akşam yemeklerinin ardından ağızlarınızı tatlandırın.

Kaynak: Bu çalışma Tatlitariflerii.com Sitesinden izin alınarak paylaşılmıştır. ( Tatlitariflerii.com sitesinden ana sayfaya link verilecek (Tatlitariflerii.com/profiterol-tarifi.html) Yazının orjinalini buradan okuyabilirsiniz. Profiterol tarifi ( Buradan ise yazının olduğu sayfaya link verilecek)

Sitenizde görünmesi gereken şekliyle

Kaynak: Bu çalışma www.Tatlitariflerii.com”]Tatlitariflerii.com sitesinden izin alınarak paylaşılmıştır. Yazının orjinalini buradan okuyabilirsiniz; Tatlitariflerii.com/profiterol-tarifi.html”]Tarım Folkloru

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*