Anasayfa » İletişim

İletişim

Merhabalar.Bizimle irtibata geçtiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. [email protected] mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

6 yorum

 1. Merhabalar Sitenizin Android Uygulaması Olsun İstermisiniz
  Sitenizin Veyahut Bloğunuzun eşsiz görünümlü bir mobil uygulamaya sahip olup
  hit kazancı gelir kazancı elde etmek istemezmisiniz markanız google play mağazada
  boy gösterip adınızı kullanıcıya tanıtmasınmı uygulamam olsun istiyorsan
  SKYP; [email protected] GSM No; 0538 545 81 66

 2. Selamın Aleyküm, siteniz çok güzel bunu belirtmek istiyorum, Allah Teala hizmetlerinizin devamını nasibi müyesser eylesin, benim sizler ile iletişime geçme nedenim şudur, bizim Radyo Mevlana ismin de bir radyomuz var, radyomuzu sitenizin en alt bölümüne ekleyebilir misiniz ? Radyomuz da 7/24 İlahi,Ezgi,Ayet,Hadis yayınlanmaktadır, gelen ziyaretçiler’iniz de faydalanmış olurlar Ayet,Hadis dinlemek ile, radyomuzun 2 tane playeri var dır, 1 playerimizin sesi tamamen kapalıdır, gelen ziyaretçiler’iniz ilk siteye geldiklerin de direkt radyo ile karşılaşmaz ses ile karşılaşmaz eğer isterler ise playerin sesini açarak radyoyu dinleyebilirler, diğer playerimizin sesi % 50 açıktır, sizler hangisini isterseniz sitenizin en alt bölümüne ekleyebilirsiniz, player kodlarımızın olduğu bölüm burada dır, bu playerler den herhangi birini sitenizin en alt bölümüne eklediğiniz taktirde sizler de sitenizin linkini bizlere ” [email protected] ” e-mail adresimize gönderin, en geç yarım saat içerisin de ( 30 Dakika ) sitenizin linki radyomuza destek veren firmalar listesine eklenecektir, Radyomuza destek veren firmaları bu linkten inceleyebilirsiniz, radyomuzun da biraz desteğe ihtiyacı vardır, sizler sitenize playerimizi ekleyiniz bizler de ellerimiz den geldiği kadarı ile sitenizin tanıtımını yapmaya çalışacağız, radyomuzdan biraz bahsetmek istiyorum, radyomuz da kesinlikle reklam ve radyo anonsu yapılmamaktadır, bir çok sitede radyomuzu ekli ve siteler kendi radyoları imiş gibi de kullanıyorlar o yüzden onlar adına zorluk çıkartmamak için radyoda reklam ve radyo anonsu yapılmamakta, sizlerden olumlu ve ya olumsuz bir cevap beklemekteyiz, şimdiden teşekkürlerimizi sunuyorum görüşünüz olumlu ise de olumsuz ise de Allah razı olsun Rabbim Yar ve Yardımcımız olsun, Allah’a emanet olun Selametle.

 3. Merhaba ben Burak CAN,

  Size Bedava Link Değişim Platformunu tanıtmak isterim.
  Reklam Zinciri tamamen ücretsiz olarak çalışır. Sisteme kayıt olan her site kendi kategorisinde bulunan sitelerin link reklamını yapar.

  Özellikleri:
  * Tanıtım yazısı olan profesyonel link değişim sistemidir.
  * Sisteme kayıt olan üyeler istediği kadar site ekleyebilir.
  * Eklenen siteler kendi kategorisinde bulunan siteler ile link değişimi yapar.
  * Kod javascript ile yazılmıştır. İframe tekniği kullanılmamıştır.
  * Sitenizin kategorisinde bulunan sitelerden backlink alacaksınız.
  * Reklam metni sitenizin özelliklerine otomatik olarak dönüşür.
  * HTML kodlarını kullanarak reklam metnini düzenleyebilirsiniz.
  * Her kayıt olan site için ayrı bir kod yazıyoruz.
  * Otomatik kod denetimi sayesinde kodu sitesinden kaldıran üyeler karalisteye alınıyor.
  * Link değişimi yapmak istemediğiniz siteleri kaldırabilirsiniz.

 4. Merhaba,

  Sitenizden link almak istiyorum ücret nedir acaba ?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*